весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/10/na_kirovogradshini_u_svjato_triici.htm
На Кіровоградщині у свято Трійці на водоймах загинули двоє підлітків. У неділю, 7-го червня о 16:15 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про ймовірну загибель хлопця у ставку села Оситняжка - повідомляє Прес-служба ГУМНС у Кіровоградській області

Кіровоградського району. На Трійцю шестеро учнів Оситняжської загальноосвітньої школи пішли купатися. 14-річний Дмитро знаходився неподалік від берега. Друзі помітили, що їх товаришу стає зле. Хлопці намагалися допомогти йому вийти на берег, та не змогли. Один із учнів мерщій побіг і розповів про трагедію дорослим. На місце події виїхали бійці МНС місцевої пожежно-рятувальної служби та за допомогою човна й крюків обстежили дно водойми. Допомагали рятувальникам і місцеві рибалки. Спільними зусиллями о 19:40 неводом вилучено тіло хлопця на поверхню.

Цього ж дня у селі Гурівка Долинського району під час ловлі риби втопився 15-річний хлопець. Юнак ще з дитинства мав вади здоров'я. Разом із двома молодшими братами діти пішли на вилов риби, та під час переходу канави оступися. Інші хлопці розгубилися і побігли до села та повідомили про лихо дорослих. О 22:45 рятувальники дістали його бездиханне тіло з річки.