весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/10/kompanija_kiyivstar_organizuvala_dlja.htm
Компанія Київстар організувала для дітей подорож на Хутір Надію! Дитячі очі дивляться на світ по-особливому. Життя може бути таким цікавим та багатогранним, варто тільки допомагати дітям у це повірити. Вже калька років поспіль Національний оператор мобільного зв'язку «Київстар» опікується дітьми Кіровоградської спеціалізованої загальноосвітньої школи #1.

Кілька днів тому в рамках соціальної ініціативи «Для людей, для країни!» «Київстар» організував пізнавальну екскурсію «Мій рідний край» до заповідника-музею Івана Тобілевича, «Хутір Надія», що на Кіровоградщині. Садибу в 1871 році заснував батько основоположника українського театру. Побували там і журналісти місцевих засобів масової інформації зі своїми дітьми. Не дивлячись на те, що день видався спекотним, дітлахи із захопленням блукали садибою, розглядали музейні експонати, слухали розповіді екскурсовода про життя корифеїв українського театру та їх нащадків, а потім на літній площадці бавилися в різноманітні ігри, власними руками ліпили вироби з глини. По закінченню екскурсії всі учасники заходи спробували страви традиційної української кухні.

Андрій Колесніченко, начальник Кіровоградського відділення Дніпропетровського філіалу компанії «Київстар» розповів: «Ми розуміємо, що дитячим будинкам і школам-інтернатам важлива не тільки матеріальна допомога, але і психологічна підтримка дітей, створення навколо них атмосфери любові і турботи. Адже дітям, позбавленим батьківського тепла, потрібно більше, ніж просто подарунки і спонсорська підтримка. Подібні екскурсії – цікаві не тільки дітям, але і дорослим. Дуже важливо в ранньому віці прищепити дитині любов до культури, до мистецтва. Навчити берегти, шанувати і примножувати національні традиції. Компанія «Київстар» в рамках соціальної ініціативи «Для людей, для країни!» проявляє турботу про дітей-сиріт, адже майбутнє дітей – це майбутнє нашої країни».