весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/1/obsye_dopomagatime_stvoryuvati_elektronnii.htm
ОБСЄ допомагатиме створювати електронний реєстр виборців. Організація з безпеки та співробітництва в Європі широко відома в Україні реалізацією найактуальніших для жителів нашої країни проектів. На Кіровоградщині на сьогодні діє 4 проекти цієї організації. Зробити моніторинг і подивитись на власні очі як вони виконуються до обласного центру приїхав Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Посол Любомир Копай, - повідомляє канал "Кіровоград".

Одним з перших на Кіровоградщину прийшов проект під назвою «Гендерна рівність – основа демократичного суспільства». За кілька років його реалізації в області вдалось створити «Асоціацію жінок – депутатів», яка активно долучається до благодійних заходів і відстоює гендерні питання у владних структурах. Корисною новинкою став проект «Допомога у соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям Збройних сил України». За рік, у його рамках перепідготовку проходять близько тисячі колишніх військових.

На Кіровоградщині, таких поки що 20, але вже восени планують набрати групу ще у 25 чоловік. Втім, головним цьогорічним проектом ОБСЄ - вважається допомога Центральній виборчій комісії із створенням електронного реєстру виборців. ЦВК вже отримала усю необхідну оргтехніку, розробили і необхідне програмне забезпечення, наразі ж триває навчання працівників органів ведення реєстру виборців. Для них ОБСЄ видала кілька посібників, користуючись якими, помилку зробити практично неможливо.

Взагалі ж, за словами Любомира Копая, ОБСЄ організація відкрита для співробітництва і, якщо на Кіровоградщині є люди, які можуть запропонувати вартий для реалізації проект – організація радо буде з ними співпрацювати.