весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/1/jak_svjatkuvali_den_zahistu_ditei.htm
Як святкували День захисту дітей у Кіровограді? Святкували Всесвітній день захисту дітей і у парку «Ковалівський». Свято тут для них організувала Служба у справах дітей Ленінської районної у місті Кіровограді ради, - повідомляє канал "Кіровоград".

Своєю акцією служба у справах дітей Ленінської районної у місті Кіровограді ради закликала усіх присутніх зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце та докладати усіх зусиль заради їх благополуччя. І саме тоді, як вважає начальник служби Олена Волкожа, маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

В Міжнародний День захисту дітей кожен повинен задуматися і подивитися на дітей, які поруч. Кожен повинен зробити для своєї дитини свято. Це свято потрібне, щоб люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми проблемами і потребами. От і цього дня діти, які перебувають на обліку служби, отримали повноцінне свято з концертною програмою та солодким столом, а також з найголовнішим атрибутом свята – безкоштовним морозивом.

Тож, нехай це свято стане для усіх не тільки галасливим і веселим святкуванням дітвори, але й нагадуванням суспільству про права дитини, як необхідної умови для формування гуманного і благополучного суспільства.