весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/9/vseukrayinskii_ditjachii_muzichnii.htm
Всеукраїнський дитячий музичний фестиваль «Музика серця»! У центральній київській церкві ЄХБ «Дім Євангелія» 16 травня відбудеться Перший Всеукраїнський дитячий музичний фестиваль «Музика серця» («Music of hearts» – загальна назва бренду музичних фестивалів, що їх задумано як міжнародні).

На фестивалі виступлять 300 юних учасників з 10 міст України, у тому числі - з Кіровограда, пише портал РІСУ

Метою проекту є популяризація кращих християнських музичних традицій та підтримка обдарованих дітей. За повідомленням прес-служби ВСЦ ЄХБ, в Україні подібний захід, у якому бере участь така кількість дітей, проводиться вперше.

Унікальність програми в тому, що виступатимуть не тільки солісти-вокалісти, солісти-інструменталісти, але також дитячі хори й оркестри, які виконають класичні й сучасні християнські твори. Ці діти, вік яких від 8 до 15 років, постійно беруть участь у служінні помісних церков. Вони навчаються у звичайних музичних школах і в елітних музичних коледжах. Для деяких з них виступ на фестивалі «Musiс of hearts» стане першим виступом на "великій сцені".

«Ідея християнського дитячого фестивалю народилася кілька років назад, але дотепер не було можливості її реалізувати, – розповідає Віталій Болгар, організатор проекту. – Молоде покоління наших церков має величезний творчий потенціал, тільки ці таланти необхідно розбудовувати й реалізовувати. Проект задуманий як довгостроковий, і ми плануємо проводити такі заходи щороку. Я впевнений, що глядачі залишаться в захваті, а діти одержать багато радості від участі й спілкування один з одним».