весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/9/kirovogradska_miska_rada__jak.htm
Кіровоградська мiська рада - як рейхстаг?! На День Перемоги над Кіровоградською міською радою замайорів червоний прапор, пише портал "Гречка"

Сайт повiдомля, що вийшовши вранці 9 травня на урочисту ходу, кiровоградцi побачили, як над міською радою замість державного, розвівається червоний прапор. Не менш «коректними» були і представники деяких партій – 9 травня тут переплутали з партійними мітингами і на ходу прийшли з чималою кількістю партійних прапорів. Безкоштовно рекламував себе і один з банків – величенький плакат з його логотипом і назвою височів над колонами кіровоградців під час ходи.

Ніде правди діти – цього дня на урочистості прийшов ледь не весь Кіровоград. Але коли хода була організована на славу, то покладання квітів кіровоградцями перетворилося у некеровану масовку – частина людей так і не змогла пробитися до пам'ятників і квіти лежали просто вздовж дороги. У керівництва міста і області проблем не було, їх пустили першими.

Зате цього дня була хороша погода. А ще, ветеранам як і минулого року, не довелося йти пішки до меморіального комплексу «Фортечні вали» - їх підвезли з міської площі новенькими автобусами, пише Зоя Лебідь.