весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/8/skoro_u_kirovogradi_vidbudetsja.htm
Скоро у Кіровограді відбудеться гра «SnapShot»! Як стало відомо сайту «весь Кіровоград», 16 травня відбудеться гра «SnapShot» Тема игры: "Парадокс" Реєстрація на гру: 9.00 - 9.45. Інструктаж: 9.45-10.00. Старт: 10:00

Месце старту: Площадь Богдана Хмельницкого, возле памятника
Фініш: 16.00

Роботи приймають до: 16:00
Місце фінішу: Оголошується на старті
Організацийний внесок: 15 грн. з кожного учасника

ПАРАДОКСАЛЬНІ ПРАВИЛА ГРИ

"Snapshot" – що це? Це гра для всіх любителів цифрової фотографії.

Де все починалось? Хтось почав грати у "фотокрос", за їхнім зразком почали грати в Києві й назвали цю гру "Snapshot", а потім грати стали й в Харкові. В Харкові навіть вийшов масовіший рух, ніж в Києві. А потім ще було і у Львові декілька фотозабігів. А тепер в Кіровограді!

Як все відбувається? Ви збираєте команду 1-4 людини із таких самих фанатів цифрової фотографії. Потім мирним способом обираєте капітана. Після цього на сайті реєструєте свою команду, роздруковуєте реєстраційний талон і спите спокійно.

Перед початком змагань Ви платите невеликий вступний внесок, після чого отримуєте контрольну картку із завданням і в бій – творити, творити, творити…

Результатом вашого командного творіння повинні стати шість фотографій – по одній на кожну тему, які знаходяться у завданні.

За що дискваліфікація? За спізнення на фініш (час забігу – 6 годин), за комп'ютерну корекцію знімків, за надання знімків зроблених ще до старту змагань.

Як обирають кращого? Кращого обирає суддівська колегія. Як це відбувається – судова таємниця. Рішення суддів не обговорюється і не оскаржується.

Що в результаті? Фотографії з гри викидаються на сервері і через кілька днів їх можна
побачити у фотогалереї сайту.

Для чого це все потрібно? Ідея й мета найчистіші і найблагородніші: організація дозвілля для молоді і популяризація цифрової фотографії.

ПАРАДОКС Примітка: читайте, поки не зрозумієте!
Почнемо з простого: Все складне – об'єднане просте. А нічого простого не існує. А світ
скінчений — світ нескінченний.

Пацієнт хворий на гастрит сидить у лікарні 3 години голодний під кабінетом гастроентеролога.

Оптиміст дивиться на склянку бачить її наполовину наповненою, песиміст – напівпустою. Наполовину порожнє є теж саме, що наполовину наповнене. Якщо половини однакові, тож і єдині тотожні. Отже порожнє є тим, що наповнене. Оптиміст дорівнює песиміст.

Найпростіше в житті все ускладнювати, найскладніше – спрощувати. Відпочинемо ж від ортодоксальних свят і парадоксально проведемо день. Посміємося з нелогічності, подалі від закономірностей. Кумедно.

Чекаємо на грі-квесті для цифрових фотографів Снепшот: Парадокс!

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ snapshot.board.kr.ua

Увага! Для покращення якості фото команда SnapShot влаштовує майстер-клас від Сергія Синєока. Тож, 14 травня о 16:00 у приміщенні Кіровоградського прес-клубу, що біля пл. Б. Хмельницького (Кіровоград, вул.. Островського, 2, корп.2, оф.8)

За уточненнями звертайтеся за номером 8-066-47-30-518 Аліна.