весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/8/jak_kirovogradci_mozhut_vidsvjatkuvati.htm
Як кіровоградці можуть відсвяткувати 9 травня – День перемоги? До 64-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років у місті Кіровограді заплановано ряд святкових заходів.

У загальноосвітніх, вищих та позашкільних навчальних закладах, дитячо-юнацьких спортивних школах, бібліотеках планується проведення книжкових виставок, тематичних переглядів літератури та вечорів, виховних годин, концертних програм з виконанням пісень воєнних часів, уроків пам»яті, зустрічей з учасниками бойових дій Великої Вітчизняної війни, колишніми в»язнями, працівниками тилу, у музеях – тематичних виставок та експозицій.

9 травня представники виконавчого комітету Кіровоградської міської ради привітають ветеранів Великої Вітчизняної війни, які знаходяться на лікуванні в обласному госпіталі для ветеранів війни.

Святкові заходи до Дня Перемоги відбудуться у різних мікрорайонах міста.
9 травня о 8.00 біля пам»ятного знака на честь спортсменів, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни відбудеться мітинг спортивної громадськості та покладання квітів.

9 травня о 9.20 з площі імені Кірова почне рух урочиста хода за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни, керівництва міста та області, військовослужбовців, громадськості та мешканців міста до меморіалу Слави на Фортечних валах.

О 10.00 9 травня 2009 року – проведення церемонії урочистого покладання квітів до Вічного вогню на меморіалі Слави та до братської могили жертв фашистських загарбників.

На місцях проведення масових заходів відбудеться святкова торгівля та частування «солдатською» кашею. На Фортечних валах вихованці станції юних техніків продемонструють моделі військової техніки, зразки автомобільної техніки часів Великої Вітчизняної війни, твори ужитково-прикладного мистецтва. А Кіровоградська обласна благодійна організація «Зірка» ознайомить відвідувачів з результатами своєї пошукової роботи.