весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/8/ekonomichna_kriza_vidstupaye_ale.htm
Економічна криза відступає, але ще не "пішла"! Накопичувати резерви і обережно ставитися до грошей, що надходять до бюджетів. Таку пораду керівникам областей на сьогоднішній селекторній нараді в «Укртелекомі», на якій був присутній і Василь Моцний, губернатор Кіровоградщини зі своїми заступниками та керівниками управлінь, дала Юлія Тимошенко, прем'єр-міністр України.

«Ми не знаємо, що Україні і світові готує фінансова криза», - відмітила пані Тимошенко. Вона також зауважила, що економічна ситуація, як в світі, так і в Україні почала покращуватися, однак не варто думати, що вона зовсім зникла.

За словами Юлії Тимошенко, на сьогоднішній день до загального фонду України надійшло 18,5 мільярдів гривень. А всі показники по всіх областях України, окрім Донеччини, перевиконані. Найкраще з надходженнями впоралися Чернівецька, Миколаївська, Херсонська, Тернопільська області та місто Севастополь.

З початку року в Україні зменшився і податковий борг, більше, ніж на 4 мільярди гривень. Як відмітила пані Тимошенко, ця сума для держави є рекордною. Однак, податкова заборгованість ще залишається – це 9 мільярдів гривень. Борги наростили Автономна Республіка Крим, Запорізька, Луганська, Вінницька та Закарпатська області.