весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/7/vesnjanii_plener2009_pershi_rezultati.htm
ВЕСНЯНИЙ ПЛЕНЕР-2009: перші результати! Наприкінці квітня у Дендропарку розпочалася нова цікава ініціатива – спільний проект Художньої галереї Андрія Кадигроба та Мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету під назвою «Весняний пленер-2009»

Художня галерея Андрія Кадигроба у співпраці із Мистецьким факультетом Кіровоградського державного педагогічного університету та за сприяння Корпорації «XXI століття» і обласного художнього музею провели акцію за участі кращих студентів факультету – виїзд на пленер, тобто натуральні замальовки у Дендропарку. У ході пленеру художники, найчастіше, створюють ескізи, а іноді – і готові витвори мистецтва. Їхня тематика не обов'язково зумовлена місцем пленеру. Головне, щоб місце надихало – за рахунок природної, історичної чи культурної унікальності!

Власне, найважливіші складові для успішного пленеризму – це хороша освіта, живість інтересу до натури та живописна вправність.

Все це успішно дають своїм студентам викладачі Мистецького факультету КДПУ. Тут викладають відомі в Україні і за її межами художники, звідси починають свій творчий шлях митці нашого регіону. Як розповів декан Мистецького факультету КДПУ Леонід Бабенко, до участі у пленері залучені біля двох десятків кращих студентів Кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, і вони готують свої роботи, щоб 22-го травня (п'ятниця) виставити кращі 15 з них у галереї Андрія Кадигроба (вул. Шевченка, 17, третій поверх магазину «Мрія»)

Там пройде не тільки виставка, але й прес-конференція для журналістів та вручення нагород авторам трьох кращих робіт. До речі, в акції беруть участь і так би мовити дорослі художники. Це і Анатолій Кімнатний, і Андрій Кадигроб, і Ігор Вишніченко, і Олена Коваленко, і Олена Чеснокова-Корольова, і інші. Перші результати пленеру ви можете побачити на картинах Андрія Кадигроба. Їх фото автор люб'язно надав сайту весь Кіровоград