весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/7/minule_varto_pamjatati_zaradi_maibutnogo.htm
Минуле варто пам'ятати заради майбутнього! Всеукраїнська акція «Пам'ятаймо минуле заради майбутнього», присвячена 64-й річниці визволення України стартувала і на Кіровоградщині. Близько тридцяти вихованців патріотичних клубів Знам'янки та Петрового вирушили у триденний польовий похід, - повідомляє канал "Кіровоград".

Сьогодні у місті Знам'янка біля Монументу Слави дано старт обласного етапу Всеукраїнської молодіжної акції «Пам'ятаймо минуле заради майбутнього», організатором якої виступили патріотичне об'єднання «Майбутнє України» спільно з обласною організацією Української спілки ветеранів Афганістану. Акція розпочалася з автопробігу, маршрут якого проходив через Знам'янку, Олександрію, Онуфріївку, Павлиш та Світловодськ. Учасники заходу поклали квіти до підніжжя монументів Слави. Віддали данину пам'яті тим, хто пройшов дорогами війни, хто віддав життя в ім'я прийдешніх поколінь, а також тих, кого було невинно закатовано у концентраційних таборах.

Наступним етапом акції для дітей стане триденний військово-польовий похід, де вони зможуть навчитися основам виживання у польових умовах, де ще більше затоваришують і згуртуються. Організатори походу переконані, що такий відпочинок дуже необхідний сучасним дітям, адже окрім всього іншого він ще й оберігає їх від шкідливого впливу вулиці.

Місце для розбиття табору було вибране невипадково, адже поблизу ліс, куди можна піти в похід, та ставок, де можна половити рибу. У таборі дітей ні в чому не обмежують, вони можуть вільно займатися своїми справами, тренуватися чи спілкуватися з новими друзями. Годують дітей чотири рази на день. Тож усі абсолютно задоволені таким відпочинком.