весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/7/_festival_tehnologii_dopomogi_lyudjam.htm
Фестиваль технологій допомоги людям та суспільству у період кризи! Громадська координаційна рада «Крок в майбутнє» запрошує всіх бажаючих прийняти участь у фестивалі та конференції технологій практичної допомоги людям та суспільству в період кризи, який відбудеться у Кіровограді з 11 по 13 травня. Фестиваль проходитиме 11-12 травня (з 11:00 до 16:00) на площі Кірова, у сквері ім. Богдана Хмельницького та у Центрі креативного розвитку «Перший промінь» (вул. Луначарського, 52/ 3), а 13-го травня відбудеться конференція (у приміщені міськвиконкому, аудиторія № 126), початок – о 13:30 (початок реєстрації - о 13:00).

Заходи організовано за ініціативою громадської координаційної ради «Крок в майбутнє» та Робочої групи по мінімізації впливу фінансової кризи на соціально-економічний стан громади при Кіровоградському міськвиконкомі, науковців, підприємств та підприємців, засобів масової інформації і громадських організацій.

На конференції буде продемонстровано досвід проведених антикризових дій уповноваженими представниками міськвиконкому та громадською координаційною радою «Крок в майбутнє», по напрямках, визначених антикризовою робочою групою, та загальними заходами (конференції, круглі столи, відкриті робочі наради з підприємцями та підприємствами та ін.), а також будуть надані варіанти подолання соціальних, економічних та психологічних проблем.

Контактний телефон: (0522) 24-05-03