весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/7/_dva_desjatki_aviabomb_znaishov_u.htm
Два десятки авіабомб знайшов у лісі житель Кіровоградщини! Як повідомляв раніше «весь Кіровоград» , у вівторок, 5-го травня у селі Світова Зірка, що в Олександрівському районі на Кіровоградщині місцевий житель Василь Пиріг знайшов у лісі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

За інформацією прес-служби ГУМНС у Кіровоградській області , чоловік не ризикнув власним життям, і не став їх чіпати, а сповістив про знахідку місцевих рятувальників. Його здогадки не були марними – залізяччям виявилися 16 авіабомб SD-1 та граната РГД-33 часів Великої Вітчизняної війни. У селі Голикове цього ж району знайдено ще одну міну та 4 артснаряди. Піротехніки аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУМНС у Кіровоградській області знешкодили знайдені боєприпаси.

Шановні громадяни! Головне управління МНС України в Кіровоградській області звертається до вас з проханням дотримуватися заходів безпеки. Якщо ви ненароком знайшли підозрілий предмет дотримуйтесь наступних порад. По-перше, ні в якому разі не чіпайте небезпечну знахідку, а одразу зателефонуйте до служби порятунку «101». Попередьте також й інших людей, які, можливо, знаходяться неподалік. Обов'язково огородіть місце знахідки добре видимим орієнтиром.

Дотримуючись наших порад ви збережете найцінніше – своє життя!