весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/5/vipadkiv_zahvoryuvannja_ukrayinciv.htm
Випадків захворювання українців на свинячий грип не зафіксовано! Міністерство закордонних справ заявляє про відсутність випадків захворювання на свинячий грип громадян України, які тимчасово або постійно перебувають за кордоном, - пише "Українська правда".

Про це на брифінгу заявив керівник прес-служби МЗС Василь Кирилич, повідомляють "Українські новини".

"Випадків, які б свідчили про захворювання громадян України на вірус H1N1, не зафіксовано", - сказав він.

За його словами, у туристів та інших громадян України, які тимчасово перебували за кордоном, не виявлено симптомів захворювання, а громадяни України, які постійно проживають за кордоном, зі скаргами і нездужаннями не зверталися до відповідних медичних установ.

Як відомо, Кабінет міністрів виділив 50 мільйонів гривень для проведення першочергових заходів для запобігання занесенню і поширенню на території України свинячого грипу.

Раніше Міністерство охорони здоров'я створило штаб для запобігання появі грипу типу "А" штам Н1N1 (свинячий грип) на території України.

Міністр охорони здоров'я Василь Князевич закликав громадян України, які протягом 21-28 квітня відвідали країни Латинської Америки, звернутися до медичних установ для перевірки на наявність свинячого грипу.