весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/5/spravzhni_beisbolni_derbi_ukrayini.htm
Справжні бейсбольні дербі України! У Кіровограді на стадіоні «СДЮШОР» у другому турі відбулися три місцевих дербі між багаторічним чемпіоном України «КНТУ-Єлизаветград» та несподіванкою цього сезону, командою «СДЮШОР-Діамант». Це були матчі між гравцями національної та молодіжної збірних України, адже кіровоградські команди є основами відповідних збірних.

У першому матчі, по при очікування легкої перемоги більш досвідчених бейсболістів, була напружена та цікава боротьба на полі, в результаті якої і відведених 9 іннінгів для матчу не вистачило, щоб виявити переможця протистояння. І лише за підсумками 11 іннінга фаворит зумів здобути таку складну перемогу з рахунком 7:6.

У двох інших матчах молоді бейсболісти «СДЮШОР-Діамант» не зуміли чітко відіграти в оборонні, хоч в атаці завдали чимало клопотів супернику, що і «вилилося» у дві поразки з рахунком 3:7, 7:13.

У сімферопольському дербі не обійшлося без сенсації: у першому матчі «РК ДЮСШ-Динамо» зуміло святкувати досить не очікувану перемогу з рахунком 4:1 над фаворитом, командою «Тигри-ТНУ». В наступних матчах срібний минулорічний призер зумів зібратися й без проблем здобути переконливі перемоги над своїм суперником.

Після другого туру чемпіонату України з бейсболу, за підсумками 6 матчів, кіровоградські бейсболісти «КНТУ-Єлизаветград», вигравши всі матчі, впевнено очолюють турнірну таблицю Наступний третій тур відбудеться 6-7 червня. В ньому кіровоградські команди поїдуть в гості до сімферопольських: зійдуться фаворити чемпіонату «КНТУ- Єлизаветград» та «Тигри - «ТНУ», а «РК ДЮСШ – Динамо» проти «СДЮШОР - Діамант», пише turnir.com.ua