весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/5/kirovogradski_tenisisti__zdobuli.htm
Кіровоградські тенісисти здобули нагороди у Львові! У Львові у спортивному залі НУ «Львівська політехніка» завершились змагання першого міжнародного турніру з настільного тенісу «Кубок Анатолія Строкатова». Участь в змаганнях взяло близько 200 учасників з України, Молдови і Росії.

В основному турнірі серед дорослих перемогли майстер спорту міжнародного класу Ірина Моцик (ЛДУФК) і майстер спорту Михайло Трунов (ЛДУФК). Саме ці тенісисти нещодавно перемогли і в представницькому міжнародному турнірі «Кубок Карпат» в Івано-Франківську.

В інших матчах львів'яни були більш «люб'язнішими», тому додому з перемогами і призами поїхало чимало гостей. У тому числі – кіровоградці. Так серед дівчат 1999 року народження і молодше друге місце посіла Марина Твердо хліб, а серед юнаків 1999 року і молодше перше місце виборов Всеволод Брояковський!

В цілому організація і проведення змагань пройшли на належному рівні і отримали неабиякий резонанс як у Львові, так і за його межами. Присутність на турнірі головного «винуватця» дійства – мсмк Анатолія Строкатова, його подарунки усім учасникам змагань ще надовго залишаться приємними спогадами в усіх від мала до велика тенісистів, які знали чи чули про легенду світового настільного тенісу, пише turnir.com.ua