весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/4/pershi_miscja_u_kirovogradi_otrimali.htm
Перші місця у Кіровограді отримали артисти із Португалії та Сербії! Під час Другого Міжнародного дитячого фестивалю пісні і танцю "Об'єднаймо дітей мистецтвом!", який відбувся 1-3 травня у Кіровограді, перше місце серед хореографічних колективів посів гурт "Смеш" з Португалії, а гран-прі за хореографію отримав культурно-аматорський гурт "Бранко Радічів" із Сербії.

До складу журі фестивалю входили самі ж його учасники - понад 900 карток для голосування було роздано організатором заходу, керівником дитячої хореографічної студії "Аеліта" Олександрою Ткаченко. За її словами, участь у фестивалі цього року взяли 32 вокальні та хореографічні колективи зі всієї України - із Полтави, Дніпропетровська, Черкас, - а також із Сербії, Польщі та Португалії.

Крім зазначених гуртів, перші-треті місця та гран-прі отримали також наступні кіровоградці: вокаліст Олексій Козачинський та Наталя Камінська, і зразковий художній колектив «Еврика» та вокальний ансамбль «Санрайз». Серед переможців – хор педагогічної практики із музучилища «Зоринка», хореографічні ансамблі «Світанок» (Кіровоград) та «Веснянка» (Новоукраїнка), гурток вокального співу «Ліра» та ансамбль бального танцю «Дебют», студія східного танцю «Гюльбахор» (Смоліно) і вокаліста Марія Бойчук, та інші.

Урочисте відкриття фестивалю стало можливим завдяки підтримці Корпорації "XXI століття". Що стосується інших партнерів і друзів, то їх цього року досить багато. Це і Відділ сім'ї та молоді міськради, під егідою якого проходив фестиваль, і Державна Льотна Академія України, і страхова компанія "Брокбізнес", і рекламне агентство "Антураж-А", якому днями виповнилося 15 років, і кафе "Камелія", і відділ "Світ танцю", і мобільний оператор "Life", і магазин "Квітка" та компанія "Імперія Смаку", котра пригощала дітей на пікніку продукцією компанії "Fruit Master Group"! Підтримав захід і депутат Дмитро Січкар, і компанія "Maestro Dance Shoes", виробники взуття, і компанія "Авіатур", - за що їх всім велика вдячність і сподівання на плідну співпрацю у майбутньому!