весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/29/zhinka_mrijala_pro_zvichainu_lyudsku.htm
Жінка мріяла про звичайну людську увагу. Всього двадцять днів знадобилось аби здійснити мрію Героя Соціалістичної Праці Ганни Касьяненко. Вісімдесятидворічна одинока пенсіонерка ще до недавнього часу жила в будинку без побутових зручностей. Сьогодні старенька щиро радіє комунальним благам, до яких усі вже давно звикли, - повідомляє канал "Кіровоград".

Ще на початку травня, коли Ганну Корніївну вітали з Днем Перемоги перші особи області та міста, з'ясувалось, що Герої Соціалістичної Праці мешкає в будинку без комунальних зручностей. Тоді і пообіцяли старенькій, що у двадцятиденний термін до будинку підведуть воду та створять інші побутові зручності. Ще два тижні тому невеличке подвір'я пенсіонерки нагадувало розкопки курганів, а вже сьогодні у будинку нова сантехніка та вода у крані. Радості Ганни Корніївни немає меж. Дякує і хлопцям – еменесникам, які добросовісно працювали і голові облдержадміністрації за таку увагу та турботу про неї.

Вдруге відвідуючи пенсіонерку, Василь Моцний зазначив, що варто поставити у помешканні і душову кабіну. Ще у колишньої ланкової проблеми із здоров'ям, Ганна Корніївна погано бачить. Отож вирішено провести медичне обстеження в обласній лікарні.

На прощання Ганна Корніївна зізнається, що і не сподівалась на таку допомогу на старості років, мріяла лише про звичайну людську увагу.