весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/29/ukrayinskomu_horeografichnomu_mistectvu.htm
Українському хореографічному мистецтву присвятили фільм! Вчора, 28 травня, в Кіровоградському Обласному центрі народної творчості відбулася презентація фільму «Перший і єдиний у світі» - про створення музею історії українського хореографічного мистецтва.

На презентацію було запрошено, не тільки твору групу, яка працювала над фільмом, а й людей, що не байдужі до історії розвитку українського мистецтва. На початку заходу слово надали ініціатору зйомок картини, консультанту творчої групи, народному артисту Анатолію Кривохижі. Він із творчим запалом розповів історію створення «Перший і єдиний у світі», зокрема зазначив: «Ми побували в різних країнах, навіть на інших континентах, для того, щоб зібрати матеріали про хореографічні групи, їх діяльність і відзняти дійсно професіональний фільм про такий воістину чудовий і до того ж єдиний і перший у світі музей».

Музичний редактор Наталія Бондаренко в свою чергу розповіла про специфіку музичного оформлення фільму: «Повірте мені, підбір музики – це довга й кропітка праця, особливо, якщо мова йде про фільм такої специфіки, де звук повинен заповнювати кожен фрагмент й нести своє смислове навантаження. Але я думаю, що ми справились із цим завданням і ви отримаєте насолоду від переглянутого і почутого».

Право подякувати всій творчій групі, що прийняла участь у створені фільму, було надано самому режисеру – Миколі Горохову, який із задоволенням і повною відповідальністю згадав кожного учасника від асистентів до операторів, режисерів й акторів. Після гарних привітань всі присутні продивилися фільм «Перший і єдиний у світі». По закінченню дійства глядачі з купою незабутніх й яскравих вражень від побаченого покинули приміщення центра народної творчості та ще довго, стоячи на вулиці ділились своїми думками про фільм.