весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/29/rozsekrecheni_dokumenti_usbu_vidteper.htm
Розсекречені документи УСБУ відтепер доступні кожному! На виконання Указів Президента та його доручень щодо спрощення доступу науковців і представників громадськості до архівних документів сьогодні, 29 травня, в Управлінні Служби безпеки України в Кіровоградській області відкрився інформаційно-довідковий зал - електронний архів розсекречених документів з архівів Служби безпеки України.

Вся база складається з 5 компонентів: документи, фото архів, наукові видання, виставки і презентації та матеріали ЗМІ.

Для забезпечення вільного доступу громадян до електронного архіву Інформаційно-довідкова зала обладнана сучасною комп'ютерною технікою, що дозволяє працювати з базою даних відвідувачам, надає можливість роздруковувати копії документів та записувати їх на будь-які електроні носії інформації (на флепіку, СВ або БУВ диски).

У залі постійно знаходиться працівник архівного підрозділу Управління, який в разі потреби надасть відвідувачам консультативну допомогу.

Інформаційно-довідкова зала розсекречених архівних документів Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області розташована в окремій кімнаті, яка відокремлена від інших службових приміщень, за адресою: м. Кіровоград, вул. Леніна, 9.

Працює щоденно (крім суботи, неділі, святкових днів) з 14.00 до 17.00 години, без перерви.

Телефони для довідок: 8(0522) 39-95-35; 39-91-10; 39-94-33.

Вхід до зали вільний.

Детальніше читайте тут.