весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/29/nadsilaite_roboti_pro_jakist_ta.htm
Надсилайте роботи про якість та культуру споживання питної води! З 22 березня 2009 р. по 22 березня 2010 р. інформаційно-освітня програма для журналістів, які пишуть на тему питної води «Питна вода: якість та культура споживання» оголошує конкурс.

Мета: привернути увагу громадськості до якості та культури споживання питної води, допомогти споживачеві краще зорієнтуватися у виборі якісної продукції, стимулювати журналістів до більш активного, об'єктивного та професійного висвітлення тематики питної води.

Умови участі:

1.
Компанія IDS Group спільно з Журналістським фондом Національної спілки журналістів України виступає ініціатором конкурсу на кращі публікації на тему питної води. Для більшої поінформованості журналістів про питання, що висвітлюється, організатори регулярно надають учасникам результати моніторингу ЗМІ на водну тематику, організовують зустрічі та коментарі експертів у цій галузі (виробники, науковці, медики), проводять зустрічі та прес-конференції, поширюють освітньо-документальні фільми та інші тематичні інформаційні матеріали.

2. Участь у програмі може взяти як весь колектив редакції, так і окремі журналісти, які на регулярній основі висвітлюють теми питної води.

3. Пакети з надрукованими протягом року в ЗМІ публікаціями учасники подають на конкурс до 01.03.2010 р. Після цього спеціально створене журі, що складається з авторитетних журналістів, науковців, експертів, представників компанії, протягом двох тижнів розглядає роботи і визначає головного переможця та переможців у номінаціях.

4. Головними критеріями визначення переможців конкурсу є:

А) повнота та об'єктивність висвітлення теми питної води;
Б) творчий підхід;
В) корисність публікацій для пересічного споживача;
Г) достатня кількість публікацій (не менше п'яти протягом року).

Переможців конкурсу буде оголошено під час круглого столу приуроченого до Міжнародного Дня води (22.03.2010) в Національній спілці журналістів України, під час якого відбудеться вручення призів переможцям:

1 місце – ноутбук;
2 других місця – фотоапарати;
3 третіх – диктофони.

Публікації надсилати за адресою: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 27 а, офіс 30, Журналістський фонд України, з приміткою – «На конкурс: «Вода для життя».

Довідки та додаткова інформація: (044) 288-04-94, jf@nsju.org (Журналістський фонд Національної спілки журналістів України)