весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/28/rjatuvalniki_gasili_polumja_v_nichnomu.htm
Рятувальники гасили полум'я в нічному клубі Кіровограда. Чи впораються кіровоградські еменесники із пожежею у приміщенні, де перебуває велика кількість людей? З'ясовували це - самі ж рятувальники під час тактичних навчань, що відбулись у одному із нічних клубів обласного центру, - повідомляє канал "Кіровоград".

За легендою вогонь спалахнув на другому поверсі нічного клубу, саме там, де знаходиться танцювальна зала. Причина – замикання електромережі, внаслідок чого горіти почав електрощит та холодильник біля барної стійки. Начальник чергового караулу, в районі якого знаходиться палаючий об'єкт, швидко оцінює ситуацію і присвоює пожежі підвищений рівень складності. На місце події прибувають 15 одиниць техніки: автоцистерни, пожежно – насосна станція, автомобіль першої допомоги, автодрабина, рукавний автомобіль та авто газодимозахисної служби.

Поки бійці служби «101» боролись із вогнем та проводили евакуацію відвідувачів, до навчань долучились медики із психологами. Для координації ж дій, на місці умовної пожежі розгорнули оперативний штаб, керівник якого, начальник управління рятувальних сил Олег Твердоступ визнає - подібні навчання для рятувальників – запорука успішної ліквідації надзвичайних ситуацій у реальному житті.