весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/28/koordinator_proektiv_obsye_v_ukrayini.htm
Координатор проектів ОБСЄ в Україні відвідає Кіровоград. 29 травня Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Посол Любомир Копай відвідає Кіровоград з метою моніторингу проектів, які ОБСЄ виконує в регіоні. Пан Копай також зустрінеться з керівництвом відділу адміністративного ведення державного реєстру виборців у Кіровоградській області та проведе прес конференцію.

У представників мас медіа Кіровограда буде можливість поспілкуватися з працівниками ОБСЄ та задати питання з приводу проектної діяльності ОБСЄ в Україні загалом і на Кіровоградщині зокрема.

В 2009 році Координатор проектів ОБСЄ надає допомогу Центральній виборчій комісії України із запровадження Державного реєстру виборців. У квітні цього року ОБСЄ за підтримки Єврокомісії надало ЦВК необхідне комп'ютерне обладнання. А наразі по всій Україні проходяться тренінги для працівників органів ведення реєстру виборців. 27-28 травня такий тренінг проходить у місті Кіровоград.

Серед іншого, у рамках проекту »Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям Збройних сил України» Координатор проектів організовує перепідготовку та сприяє працевлаштуванню понад 1000 військовослужбовців щорічно у 27 містах України. Перепідготовка проводиться за напрямами, що користуються попитом на ринку праці. Цими днями колишні військовослужбовці Кіровоградщини проходять перепідготовку на цивільні спеціальності в рамках проекту ОБСЄ.

З 2007 року в Кіровоградській області за підтримки розташованого в м. Варшава Бюро ОБСЄ з демократичних інституцій і прав людини (БДІПЛ) реалізується проект «Гендерна рівність – основа демократичного суспільства». Головною метою проекту є максимально активізувати жінок-депутаток всіх рівнів рад до участі у виборах з метою встановлення гендерного балансу. Крім того проект ставить за завдання консолідувати жінок – депутаток всіх рівнів рад, залучати жінок до процесів прийняття рішень, а також робота по підвищенню рівня професійності вже діючих депутаток. В рамках цього проекту на Кіровоградщині створено організацію «Асоціація жінок - депутаток», яка активно залучається до різних благодійних проектів, відстоює гендерні питання на рівні різних рад області.

Координатор проектів ОБСЄ в Україні працює і над іншими проектами. Про все це детально розповість Любомир Копай під час прес конференції. Пана Копая супроводжуватимуть Олексій Личковах, радник з питань виборів та управління та Оксана Полюга, національний координатор проектів.

У прес конференції також візьме участь Надія Грищенко, Начальник відділу внутрішньої політики Кіровоградської міської ради.

Прес конференція відбудеться 29 травня о 14.00 в приміщенні Кіровоградської міської ради за адресою вул. Карла Маркса 41 (вхід з вул. Тімірязєва), кімн. 126.

За додатковою інформацією звертайтеся до співробітника Координатора проектів ОБСЄ в Україні пані Оксани Полюги за телефоном 8 050 416 9285.