весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/28/kirovogradski_horisti_zdobuli_nagorodi.htm
Кіровоградські хористи здобули нагороди у Польщі! З тріумфом повернувся з Міжнародного хорового фестивалю «Мундус Кантат. Сопот – 2009», що проходив у Польщі хор Кіровоградського музичного училища. Юні хористи здобули найвищі нагороди у обох номінаціях та ще й отримали спеціальний диплом від бургомістра цього курортного міст, - повідомляє канал "Кіровоград".

Участь у Міжнародному хоровому фестивалі у Польщі для хору Кіровоградського музичного училища стала справжнім «бойовим хрещенням». Колектив, який існує не перший рік і відомий усім шанувальникам хорової музики обласного центру, вперше поїхав на конкурс такого рівня і з легкістю довів – ми можемо бути найкращими і у Європі. За три фестивальні дні, хористи здобули Золотий диплом у номінації «Духовна музика» та Срібний у «Народній музиці». Головний натхненник молодого колективу, заслужений діяч мистецтв України, маестро Юрій Любович говорить, хвилювався більше ніж коли їздить із своїм – Муніципальним хором. Та результатом участі задоволений на всі сто, жалкує лише про те, що не було окремої нагороди для диригентів, втім зауважує – майстерність диригента Кіровоградського хору Оксани Трушиної, відзначили усі учасники.

Сама ж Оксана переконана, яки би у неї не було такого вчителя і наставника, як Юрій Васильович, серед 20 хорових колективів із різних країн світу, кіровоградський, так яскраво не вирізнявся би.

Плани у хористів амбітні – участь у різноманітних фестивалях і конкурсах. Їх вже запросили до Чехії. Не забули вони і про своїх кіровоградських шанувальників. Оксана Михайлівна пообіцяла – відпочинуть і обов'язково зроблять концертну програму в обласному центрі. Зустрічали ж переможців, як і годиться з шампанським, квітами, подарунками та найкращими побажаннями.