весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/27/u_kirovogradi_startuye_konkurs_na.htm
У Кіровограді стартує конкурс на створення проектів «Місто твоєї мрії». Таке рішення прийняв виконавчий комітет Кіровоградської міської ради, - інформує прес-служба Кіровоградської міської ради.

Як повідомила начальник відділу з питань внутрішньої політики Надія Грищенко, конкурс має на меті залучення учнівської молоді до вирішення проблем територіальної громади міста, сприяння розвитку ініціативи та формуванню патріотичного ставлення до «малої батьківщини» – рідного міста, надання учням можливості реалізувати власні творчі здібності.

Конкурс триватиме з 10 червня по 5 вересня 2009 року, а нагородження переможців конкурсу проектів відбудеться на урочистостях з нагоди Дня міста.

У конкурсі, який відбудеться у два етапи: шкільний та загальноміський, беруть участь учні 8-11 класів міських загальноосвітніх навчальних закладів.

Ідеї, зазначені в конкурсних роботах, мають бути реальними для виконання та спрямованими на проведення соціально-економічних перетворень в місті, поліпшення добробуту територіальної громади.
Детально ознайомитись з умовами конкурсу можна у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета».