весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/27/kirovogradskii_gubernator_povernuvsja.htm
Кіровоградський губернатор повернувся з наради з Президентом! Сьогодні під час чергової апаратної наради голова обласної державної адміністрації Василь Моцний поінформував присутніх про проблемні питання, які були підняті на робочій нараді Президента України у Вінницькій області 19 травня 2009 року, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

За словами Василя Моцного, під час наради Президентом було порушено низку проблемних питань, які стратегічно мають вплинути на розвиток держави. Одне з найголовніших - стосувалось внесення змін до Конституції України.

Віктор Ющенко окремий наголос зробив на організації роботи дозвільної системи в Україні, зазначивши, що найкращі проекти дозвільної системи мають Вінниця та Кривий Ріг.

З цього приводу, керівник області зазначив, що в умовах кризи, коли «буксують» великі бізнесові проекти, найбільшу увагу і підтримку слід надавати розвитку малого і середнього бізнесу. Тому Василь Моцний доручив вивчити досвід із організації ефективної роботи «єдиного вікна» вищезазначених територій своєму заступнику Віктору Серпокрилову та підготувати доручення щодо спрощеного порядку отримання підприємцями дозвільної документації та створення «єдиного вікна», адже за місяць Глава держави знову розглядатиме це питання на черговій нараді.

Василь Моцний розповів також про нараду, присвячену темі розвитку фізичної культури та спорту в державі. Серед основних завдань, озвучених на тій нараді: облаштування спортивних майданчиків сучасним спортивним обладнанням, розвиток фізичної культури і спорту у навчальних закладах, технічне переоснащення спортивних закладів.

Також Василь Моцний поділився своїми враженнями від перебування на Черкащині, у день річниці перепоховання Тараса Шевченка. Він відзначив, що у цей день – 22 травня, до Чернечої гори прибула надзвичайно велика кількість людей з різних областей, серед яких були і наші земляки. Зважаючи на те, що на Черкащині ефективно функціонують туристичні маршрути «Золотої підкови», Василь Моцний вважає, що і на Кіровоградщині має бути подібна мережа туристичних маршрутів і тому доручив начальнику профільного управління Наталії Овчаренко розробити аналогічний проект.

Також під час наради голова облдержадміністрації проаналізував ситуацію щодо надходжень до бюджетів області. За інформацією заступника голови облдержадміністрації Віктора Серпокрилова, станом на 25 травня спостерігається стовідсоткове виконання надходжень до місцевих бюджетів як по загальному, так і по спеціальному фондах. Виконання і перевиконання надходжень до державного бюджету забезпечено за рахунок податку на додану вартість. Однак наявні проблеми зі сплатою податку на прибуток.

Віктор Серпокрилов також зазначив, що за рахунок планової дотації з державного бюджету (8,7 млн. грн.) буде повністю забезпечено виплату відпускних коштів бюджетникам.

По закінченні наради Василь Моцний ще раз наголосив, що
начальники структурних підрозділів повинні забезпечити вчасну та стовідсоткову (згідно з графіками) виплату «відпускних» працівникам бюджетних установ, зокрема вчителям загальноосвітніх шкіл області, та перевірити стан готовності профільних закладів до літньої оздоровчої кампанії.