весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/27/kirovogradska_svoboda_proti.htm
Кіровоградська "Свобода" проти начальника управління освіти! В редакцію сайту "весь Кіровоград" потрапило звернення Кіровоградської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" до голови Кіровоградської міської ради Володимира Пузакова. Пропонуємо своїм читачам ознайомитися з текстом цього звернення:

"Шановний Володимире Тихоновичу! Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського об'єднання «Свобода» просить Вас розглянути доцільність перебування на посаді начальника управління освіти Кіровоградської міськради Костенко Л.Д.

Повідомляємо Вам, що 19 травня під час зустрічі голови ВО «Свобода» Олега Тягнибока з мешканцями міста у приміщенні Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу Л.Костенко намагалася зірвати вищевказану зустріч, незважаючи на заздалегідь укладений договір з адміністрацією даного закладу.

В присутності майже повного залу глядачів, з яких понад третина - люди поважного віку, Л.Костенко намагалася вчинити скандал, підвищувала голос, висловлювалася недержавною мовою, що, на нашу думку, є порушенням мовного законодавства, та у досить різкій формі зверталася до залу з необґрунтованою вимогою покинути приміщення.

Вважаємо, що Л.Костенко вищевказаними діями дискредитує не лише посаду начальника управління освіти, а й Кіровоградську міську раду в цілому".