весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/26/pracyuyut_jarmarki_de_mozhna_pridbati.htm
Працюють ярмарки, де можна придбати продукти за заниженими цінами! Згідно розпорядження Кабінету міністрів України в районах та містах області планують запровадити постійні щотижневі ярмарки, на яких населення матиме можливість купувати найнеобхідніші продовольчі товари за зниженими цінами. Вже цих вихідних перші такі ярмарки відбулися у більшості районів та міст Кіровоградщини, - повідомляє канал "Кіровоград".

Проведення продовольчих ярмарків в нинішніх соціально-економічних умовах для населення є надзвичайно важливим. Адже при придбанні якісної продукції вони мають можливість і значно зекономити.

Вдалі домовленості обласної влади безпосередньо з сільгоспвиробниками дали можливість у широкому асортименті реалізувати за зниженими цінами найнеобхідніші продовольчі товари, а це – олія по 6.50, борошно вищого ґатунку по 2-ві гривні за кілограм, крупи у широкому асортименті, яйця по 3.50.

Найбільшого ж ажіотажу серед покупців викликали ціни на цукор. Він реалізовувся по ціні 4.10 за кілограм, яка є значно нижчою від тих, що пропонують у супермаркетах та на продовольчих ринках.

За інформацією ж управління агропромислового розвитку на таких ярмарках у майбутньому планують запровадити і оптовий продаж м'яса. Поки що вирішуються організаційні питання, пов'язані з відсутністю холодильного обладнання в місцях реалізації, що у теплу пору року є дуже важливим.

Загалом же, облдержадміністрація планує проводити такі ярмарки у містах та районах області щотижня. Про час та місце їх проведення повідомлятимуть завчасно.

А от ярмарки, на яких можна придбати цукор, олію, борошно вищого ґатунку, яйця та крупи за нижчими цінами, уже почали працювати на Центральному та Колгоспному ринках.