весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/26/jak_z_velosipedu_zrobiti_gelikopter.htm
Як з велосипеду зробити гелікоптер? Екс-мешканець Молдови, перетинаючи кордон, разом з особистими речами ввіз у зону діяльності Кіровоградської митниці автомобіль «BMW-X5».

За інформацією прес-служби Кіровоградської митниці , автомобіль заявлявся громадянином у пільговому режимі у зв'язку з переселенням на постійне місце проживання до України. Співробітники Кіровоградської митниці засумнівалися у легітимності поданих при перетині кордону громадянином документів. Зокрема щодо переобладнання транспортного засобу з марки «BMW-520» 1982 року випуску (кузов — седан) на «BMW-X5» 2006 року випуску (позашляховик). У ході аналітично-пошукової роботи митники встановили, що переобладнання цього транспортного засобу неможливе, крім того перевіркою встановлено, що насправді автомобіль 2007 року випуску, а не 2006, як запевняв його власник. Даний факт підтвердив і відповідний спеціаліст, який визначив, що BMW-Х5 був зібраний в умовах заводу-виробника та переобладнанню не піддавався.

Дії громадянина пояснити важко. Навіщо йому було вводити в оману митників та подавати для митного оформлення неправдиві документи на свій автомобіль, адже все-рівно оформлення транспортного засобу здійснювалося у пільговому режимі у зв'язку з переселенням до України.

У зв'язку з наданням документів, що містили неправдиві дані щодо переміщуваного автомобіля митники склали протокол. Наразі автомобіль вилучено. Проводяться відповідні процесуальні дії.

Переглянути ці чудернацькі перетворення можна тут