весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/26/chi_bude_kirovograd_z_teplom_nastupnoyi.htm
Чи буде Кіровоград з теплом наступної осені? Відповідь на це питання дасть сьогоднішня сесія Кіровоградської міської ради. Тому що саме сьогодні, 26 травня, депутати міськради мають проголосувати, за вже прийняте на вчорашньому засіданні рішення виконкому, про розірвання договору оренди з ДП «Теплоенергоцентраль».

Про це сайту «весь Кіровоград» розповів член виконавчого комітету Кіровоградської міської ради Геннадій Заболотний.

Повертаючись до історії цього питання, варто нагадати, що ТЕЦ під час опалювального сезону використала газу на суму більш ніж 20 мільйонів гривень. Але розірвання договору оренди обумовлено не лише гігантським боргом за газ, але і відсутністю будь-якої підготовки до чергового опалювального сезону. Нагадаємо, що до нього залишилось 4 місяці.

З компетентних джерел «весь Кіровоград» стало відомо, що договір на споживання газу у ТЕЦ не було. Відповідно це не маленький борг нині «висить» на обласному газопостачальному підприємстві. Очевидно, що після розірвання договору оренди «Кіровоградоблгаз» намагатиметься перевести борг на комунальне господарство міста. Вдасться це йому, чи ні, буде залежати від домовленостей на рівні керівництва міста.