весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/25/specinspekcija_rozshukuye_vlasnikiv.htm
Спецінспекція розшукує власників захаращених дитячих таборів! У поле зору спецінспекції Кіровоградської міської ради потрапили колишні дитячі табори, які розміщувалися на території обласного центру – зокрема, на Озерній Балці, Масляниківці, біля річки Біанки та інші, - інформує прес-служба Кіровоградської міської ради.

Незважаючи на те, що ділянки під таборами уже давно викуплені різними власниками, території таборів захаращені і засмічені. Спецінспекція узялася розшукати цих власників й примусити їх навести лад на своїй землі. У ході цієї роботи виникла ще одна цікава ідея, втілення якої в життя буде на користь кіровоградським дітлахам.

За словами начальника спецінспекції Віктора Іванова, є задум відродити табір відпочинку для дітей на Масляниківці. Зараз над цим питанням працює спеціально створена комісія.

Триває також робота із жителями приватного сектора, будинки яких знаходяться на берегах Інгулу та Біанки. На жаль, далеко не всі мешканці дбають про екологічний стан міста і викидають сміття просто у воду, забруднюючи водойми. Про те, що так ставитися до довкілля не можна, інспектори їм нагадують протоколами та штрафами, а також проводять з ними співбесіди.