весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/25/kirovogradskii_shkoli_imeni_pushkina.htm
Кіровоградській школі імені Пушкіна виповнилося 110 років! 110 річницю відсвяткувала Кіровоградська загальноосвітня школа №7, яка носить ім'я великого російського поета Олександра Пушкіна. Це один з найстаріших навчальних закладів обласного центру, який має багату та славну історію, - повідомляє канал "Кіровоград".

На честь Пушкіна школу назвали через те, що початок її будівництва був приурочений до сторіччя від дня народження поета. Усі славні сторінки історії за всі 110 років знайшли своє відображення в експонатах шкільного музею. Гордістю школи є три Герої Радянського Союзу, які здобували тут свої знання. Це Ізраїль Фісанович, Григорій Куропятников та Василь Колісниченко. На початку 20-х років минулого століття на курсах політпрацівників тут навчався і відомий український поет Володимир Сосюра. Загалом, серед випускників школи №7 є чимало відомих людей, які прославили навчальний заклад своїми трудовими та науковими досягненнями. Частина з них були присутні на святкуванні 110 річного ювілею. Не оминули визначну подію і офіційні особи. Міський голова Володимир Пузаков привітав педагогів, учнів та випускників різних років з Днем народження їхньої рідної школи та нагородив грамотами за вагомий внесок у розвиток освіти міста директора ЗОШ Наталю Репецьку та кількох представників педагогічного колективу.

Кращих вчителів школи з нагоди знакової дати грамотами відзначив і відділ освіти міської ради. А ще навчальний заклад отримав подарункові сертифікати на мультимедійну систему та плазмовий телевізор. Коли ж подарунки були роздані, а привітання сказані, гостей шкільного ювілею розважили невеличкою концертною програмою.