весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/22/kirovogradskii_shahist_stav_chempionom.htm
Кіровоградський шахіст став чемпіоном України вперше за останніх 9 років! Доки ми продовжуємо смакувати історичну перемогу «Шахтаря» у кубку УЄФА, привід порадіти спортивним успіхам надав юний кіровоградський шахіст, вихованець ДЮСШ №1 міськспортвідділу Богдан Басько .

Як повідомив «весь Кіровоград» Євген Савранський, на чемпіонаті України з шахів серед юнаків до 12 років, що 14-19 травня проходив у Євпаторії він після впертої та напруженої боротьби, набравши 7 очок з 9 можливих здобув звання чемпіона України та отримав право на участь у чемпіонаті Європи, котрий у липні відбудеться у Сербії.

Тренер юного шахіста Георгій Дубівка сказав, що це важлива та довгоочікувана перемога, адже на протязі останніх 9 років жоден наш шахіст не ставав чемпіоном України. Востаннє цього досягав у 2000-му році інший його вихованець Денис Лінєйкін . Порівнювати ж умови підготовки кіровоградських шахістів, із суперниками взагалі смішно. Бо тренуються хлопці у шаховому клубі «Біла тура», котрий розташований у підвальному приміщенні із сирими та запліснявілими стінами, де працює єдиний тренер. В той час як протистоять їм вихованці цілих спортивних шахових клубів та шкіл, де кількість тренерів рахується інколи десятками, де створені умови, незрівнянні із нашими. Тож ця перемога ще більш значиміша та заслуговує на самі високі оцінки!

Переглянути фото чемпіона України з шахів Богдана Басько можна тут