весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/21/snepshotivci_priishli_za_podarunkami.htm
Снепшотівці прийшли за подарунками! Як «весь Кіровоград» інформував раніше, в рамках святкування Днів Європи в Україні, 16 травня, у Кіровограді стартувала 6-а сезонна гра-квест для цифрових фотографів «Snap Shot» , з підтемою «Парадокс». Сьогодні ж, 21 травня у Кіровоградському прес-клубі відбулося урочисте нагородження учасників цього квесту.

За активну участь й не байдуже ставлення молоді до подібних заходів, організатори, «Фундація регіональних ініціатив», нагородила всі команди дипломами та безкоштовними квитками на дискотеку «Золотий грамофон». Переможцями стали чотири команди з досить цікавими й креативними назвами: «Е-а-о-у-и» зайняли третє місце та в якості подарунка отримала квіти та безкоштовний похід в кіно, «Ларго» та «Магістраль» розділили друге місце й тепер мають сертифікат на фотодрук у розмірі 100 гривень кожному, а от фаворитом змагання стала команда «Макатеничка» , яка в якості подарунка… Приготувались! Отримала ФОТОПРИНТЕР!

Відповідальні за організацію активного інтелектуального відпочинку Аліна Подлєсна та Олена Мудрак зауважили, що таких оригінальних й креативних робіт за історію квесту, а проводиться він уже 6 років, ще не було. Окремо вразили фото команд «Дети перестройки» й «Макатеничка», які працювали за темою «Не наївся, не налижешся», тому щоб конкурсанти все ж таки наїлися їм подарували ласощі.

Організатори сподіваються побачити всі команди у повному складі й наступного року, адже талант зростає з досвідом, а «Snap Shot» – це одна з початкових сходинок до розвитку своїх можливостей.