весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/21/na_kirovogradskih_dorogah_provalyuyutsja.htm
На кіровоградських дорогах провалюються вантажівки! Учора, 20 травня, в центрі Кіровограда провалилася вантажівка, - пише Кіровоградська обласна газета "Народне слово".

Напередодні на цьому місці по вулиці Чорновола аварійна служба водопровідно-каналізаційного господарства майже цілий день поралася з поривом труби. Наступного дня комунальне підприємство направило туди ЗІЛ із щебенем, щоб вирівняти пошкоджену ділянку дороги. Внаслідок пориву вода підмила землю, і під вагою автомобіля вона просіла. Одна сторона його провалилася настільки, що кузов торкався бордюра. Але водій не розгубився і відразу ж викликав на підмогу бульдозер. Той, також ризикуючи провалитися під землю, підняв вантажівку за кузов, і вона благополучно виїхала з пастки. При цьому «рятувальну операцію» провели, так би мовити, власними силами. Тож проїжджу частину ніхто не перекривав, і вся ця вовтузня відбувалася паралельно з безперервним рухом транспорту.

Міліцейський УАЗик, пригальмувавши на кілька секунд, щоб помилуватися картиною, поїхав собі далі. На щастя, обійшлося без ДТП.

Як з'ясувалося, в халепу міг вскочити будь-який автомобіль, бо місце не обгороджували. Перевернутий догори ногами знак з написом «об'їзд» комунальники теж встановили після того, як провалилася вантажівка. Схоже, до випробування власною технікою вони вважали це місце безпечним.