весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/21/kirovogradski_tenisisti_privezli.htm
Кіровоградські тенісисти привезли медалі з міжнародного турніру. Нещодавно у м. Вознесенськ закінчився міжнародний турнір з настільного тенісу, котрий зібрав 140 учасників з 9 регіонів. Змагання проходили у вісьмох вікових групах з 1992-2001 років народження.

Сврїми виступами порадували юні майстри ракетки, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №3 м. Кіровограда – про це «весь Кіровоград» повідомив Євген Саранський. У змаганнях серед тенісистів 1998 р.н. перемогу святкував Ернест Банявічус (тренер Є. Янков). Друге місце тут посів ще один кіровоградець Іван Коваленко (тренер Т. Терьохіна). Третю нагороду, але вже у віковій групі 1997р.н. нашій команді приніс Андрій Григоренко (тренер Т. Терьохіна), де посів 3-є місце. Ці змагання були своєрідним оглядом перед чемпіонатом України, котрий відбудеться незабаром. Тож ці спортсмени отримали право взяти в них учать, нині постає єдине питання - наявність коштів.

А 20 травня у Кіровограді закінчилася першість області з настільного тенісу яке проводило управління фізичної культури та спорту Міністерства освіти та науки України. Як розповів головний суддя змагань Євгеній Янокв, участь у турнірі взяли 8 команд, за результатами яких перемогу святкували господарі, тенісисти ДЮСШ №3 міськспортвідділу у складі Катерини Чернеги та Юрія Доморецького. Друге місце здобули спортсмени Олександрійського району, а замкнули призову трійку майстри ракетки з Добровеличківського району.