весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/21/gubernator_kirovogradshini_privitav.htm
Губернатор Кіровоградщини привітав матерів-героїнь! Голова облдержадміністрації Василь Моцний привітав вчора 52 матері-героїні Кіровоградщини, яким нещодавно присвоєно це високе звання, - інформує kr-admin.gov.ua.

До обласної державної адміністрації багатодітні мами з'їхалися з усієї області. Протягом останніх років увага обласної влади до багатодітних родин помітно збільшилася і в плані підготовки та оформлення усіх необхідних документів для отримання почесного материнського звання.

Якщо протягом попередніх трьох років 60 багатодітних матерів отримали за свій нелегкий, але почесний труд і вихованих дітей почесне звання «Мати-героїня», то вже у нинішньому таких жінок 59.
Вітаючи матерів Василь Моцний щиро подякував кожній за турботу про підростаюче покоління. Голова облдержадміністрації розповів про усі кроки обласної влади щодо активізації уваги до 4,5 тисяч багатодітних родин Кіровоградщини, про те, як реалізується в області президентський проект «Зігрій любов'ю дитину» та як облдержадміністрація додала до нього ще й регіональний аспект, взявши під опіку сім'ї, у яких 7 і більше дітей. Показово, що серед нагороджених були і доволі молоді багатодітні мами (35 років), і вже сивочолі, яким за 80 років. Вони гордо розповідали, що мають по 10-15 онуків й чимало правнуків.

Із материнських вуст лунали зворушливі слова вдячності за щирі вітання і гарний концерт, в якому взяли участь студенти Кіровоградського педуніверситету.

По завершенні теплої зустрічі Василь Моцний запропонував усім мамам сфотографуватися на головній площі обласного центру.
Знімок вийшов на славу, бо немає у світі кращої жінки, ніж мама.