весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/20/inspekcija_kirovogradshini_vijavljaye.htm
Інспекція Кіровоградщини виявляє "неправильні" ціни! За період з 05 по 12 травня 2009 року, Державною інспекцією з контролю за цінами в Кіровоградській області, проведено перевірки 2 суб'єктів підприємницької діяльності з питань додержання дисципліни цін на продовольчі товари з яких у 2 встановлено порушення. До суб'єкта підприємницької діяльності застосовані економічні санкції в сумі 0,1 тис. грн., - повідомляє управління у справах преси та інформації Кіровоградської облдержадміністрації.

Суб'єктам підприємницької діяльності, де встановлено порушення, надіслано приписи з вимогами по усуненню порушень.

Перевіркою ПП Кадигроб С.М. (м.Кіровоград), встановлено, що реалізація круп, олії, яєць курячих та молока здійснювалась із застосуванням торговельних надбавок в розмірах від 15,2% до 20%, замість гранично встановленого рівня 15%.

Перевіркою ПП Сороки З.І. (м.Світловодськ), встановлено, що реалізація макаронних виробів здійснювалась із застосуванням торговельної надбавки 16,2% з перевищенням гранично встановленого рівня 15%. Борошно реалізувалось з надбавкою 14% замість граничної – 10%.

Держінспекція цін продовжує проводити перевірки по дотриманню державної дисципліни цін на продовольчі товари, граничний розмір торговельних надбавок на які регулюється.