весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/20/ceume_iniciyuvav_socialnii_osvitnii.htm
CEUME ініціював соціальний освітній проект. Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) ініціював Всеукраїнський конкурс студентських маркетингових планів.

Конкурс спрямований на пошук талановитої молоді, підвищення рівня її фахової підготовки з управлінських дисциплін задля кращої адаптації до вимог сучасного ринку праці.

Студенти ВНЗ України під керівництвом своїх викладачів заохочуються до формування команд для складання маркетингового плану для реальної вітчизняної компанії. Ініціативу CEUME як соціального проекту підтримали Українська асоціація прямого продажу (УАПП), компанії "Microsoft", "Крафт Фудс Україна", futbolka.ua, "Баланс Бізнес Бук", програма Матра КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Конкурс проводиться у партнерстві з Міністерством освіти і науки України. Конкурс висвітлюється у спеціалізованих журналах "Експерт" та "Marketing Media Review" та на профільних Інтернет-порталах.

Для участі в конкурсі вже зареєструвалися 125 команд з 69 вищих навчальних закладів України. Докладніше про конкурс тут.