весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/20/_informaciinodovidkovii_zal_bude.htm
Інформаційно-довідковий зал буде відкрито в УСБУ Кіровоградщини. На виконання Указів Президента та його доручень щодо спрощення доступу науковців і представників громадськості до архівних документів 29 травня 2009 року в Управлінні Служби безпеки України в Кіровоградській області планується відкриття Інформаційно-довідкового залу - електронного архіву розсекречених документів з архівів Служби безпеки України.

За інформацією Прес-групи УСБУ в Кіровоградській області , вся база складається з 5 компонентів: документи, фотоархів, наукові видання, виставки і презентації та підбірка матеріалів із засобів масової інформації, пов'язаних з діяльністю Галузевого Державного Архіву СБУ.

Крім того, там знаходитимуться книги, видані ГДА СБУ та Національною академією СБУ з історії України протягом 1994- 2008 рр.

Зала обладнана сучасною комп'ютерною технікою, що дозволяє одночасно працювати з базою даних двом відвідувачам, надає можливість роздруковувати копії документів та записувати їх на електроні носії інформації. Працівник архівного підрозділу Управління в разі потреби надасть відвідувачам консультативну допомогу.