весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/2/blagodiinii_koncert_priurochenii.htm
Благодійний концерт, приурочений до Дня матері та Дня сім'ї! У суботу 16-го травня у залі обласної філармонії у Кіровограді відбудеться Благодійний концерт, приурочений до Дня матері та Дня сім'ї. Концерт організовують Кіровоградський благодійний фонд «Надія для Дітей» за підтримки Кіровоградською обласної державної адміністрації.

Захід покликаний популяризувати значимість сімейних цінностей в житті кожної людини та передбачає особливий акцент на формуванні активної життєвої позиції кіровоградців у питанні усиновлення.

Програма концерту передбачає виступи кращих творчих колективів Кіровоградщини (Антоніна Червінська; «Конвалія»; модельне агенство «Ольга»; «Форсаж»; «Єлисавет-ретро» та дитячого колективу «Барвінок»); нагородження учасників концерту.

Захід розпочнеться о 14.00 (16 травня, субота). О 16.30 планується пресконференція з почесними гостями!

Довідково: Кіровоградський благодійний фонд «Надія для дітей», зареєстрований Кіровоградським обласним управлінням юстиції, свідоцтво про реєстрацію №112 від 28 липня 2006р. Місією Благодійного фонду є надання допомоги дітям-сиротам в пошуку щастя у нових родинах з подальшою підтримкою і супроводом сімей-усиновителів. Саме тому, впродовж усього часу свого існування, Фонд залишається політично нейтральною та нерелігійною благодійною організацією.

«Надія для Дітей»
Кіровоградський обласний фонд
вул. Центральна, 15-2 с.Созонівка; Кіровоградський р-н, 27602, Україна
тел./факс (0522) 27-04-70 (Віталій Ковальчук)
e-mail: hopeforchildren@online.com.ua