весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/2/_ditinu_namagalisja_vkrasti_sered.htm
Дитину намагалися вкрасти серед білого дня! Кілька днів тому жителька Кіровограда із десятирічним онуком пішла в аптеку, що по вулиці Бєляєва. Поки купувала ліки, хлопчик грався на вулиці, пише газета "Народне слово"

Раптом завищали гальма автомобіля й почувся дитячий крик. Жінка кинулася до дверей і побачила, що невідомі тягнуть її онука в машину. Встигла схопити його за ноги, коли мали вже зачинитися дверцята.

Тягнула й кричала так, що знахабнілі викрадачі відпустили хлопчика, а самі чимдуж рвонули з місця. Сталося це на очах людей, котрі стояли неподалік на зупинці. На жаль, ніхто з них не кинувся на допомогу дитині, навіть, як з'ясувалося, номера авто не запам'ятав.

Ми раді, що і для хлопчика, і для його бабці все скінчилося добре. Але вражає сама спроба викрадення дитини серед білого дня. Це ж як треба бути переконаним у безкарності, у бездіяльності правоохоронних органів, у вседозволеності, щоб відважуватися на такий крок!

Схоже, і справді жити стає страшно. За розмовами про економічну кризу ми забуваємо, що треба дбати про людину, про її захист.
Звертаємося до батьків: оберігайте найдорожче - своїх дітей, не випускайте їх з поля зору, не дозволяйте їм гратися поблизу вулиці, вчіть недовіряти незнайомцям, адже вони ще не підозрюють, який жорстокий світ!