весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/19/yushenko_vruchiv_vidznaki_dvom_bagatoditnim.htm
Ющенко вручив відзнаки двом багатодітним матерям! Президент України Віктор Ющенко вручив державні відзнаки двом багатодітним матерям Кіровоградщини, яким було присвоєно звання «Мати-героїня» Указом від 6 квітня 2009 № 228. Про це повідомляється на офіційному сайті Кіровоградської ОДА. Вручення відбулося у приміщенні Секретаріату Президента 12 травня.

Лідія Іллічна Піскун із села Долинівки Компаніївського району народила і виховала восьмеро дітей, а Надія Іванівна Дубинюк, яка мешкає у селі Ясиновому Олександрівського району, – п'ятеро.

У вітальному слові Віктор Ющенко наголосив, що сьогодні надзвичайно важливо підвищити статус української родини та матері.

«Від імені Української держави, – зазначив Президент, звертаючись до учасниць урочистого зібрання, – я хотів би подякувати вам за ваш подвиг, за ваш труд, за те, що ви своїм прикладом повертаєте суспільство, націю до родини. Дякую за ваш вибір і дозвольте побажати вам щастя, процвітання, щоб вашу родину завжди торкалася Божа ласка».

Загалом зазначеним указом Президента України почесне звання «Мати-героїня» присвоєно 29 багатодітним матерям Кіровоградщини. Державні відзнаки їм та ще понад тридцяти багатодітним мамам буде вручено завтра, 20 травня, у сесійній залі обласної державної адміністрації.