весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/19/ugorshina_proponuye_ukrayini_vina_tm.htm
Угорщина пропонує Україні вина ТМ «Токай»! Заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Віктор Серпокрилов взяв участь у відкритті українсько-угорської бізнес-зустрічі, яка відбулася за підтримки відділу з питань економіки Посольства Угорської Республіки в Україні, пише Прес-служба ОДА.

Угорську делегацію очолив радник Посольства Угорської Республіки в Україні, заступник керівника відділу з питань економіки Капітань Шандор. На Кіровоградщину також завітали представники 9 угорських підприємств і консультант по країнах СНД Агентства з розвитку торгівлі та інвестицій Угорської Республіки.

Під час переговорів сторони мали на меті налагодити та у подальшому успішно розвивати співпрацю між угорськими та українськими партнерами, а також поглиблювати міжрегіональне співробітництво. У рамках заходу відбулося пленарне засідання та індивідуальні переговори. Під час пленарного засідання Віктор Серпокрилов розповів про соціально-економічний потенціал області, а також про стан і основні напрямки співробітництва Кіровоградщини з Угорщиною.

Угорські підприємці пропонували для реалізації кіровоградським підприємцям жатки для збирання соняшника та кукурудзи, обладнання для обробки зерна, очищувальне обладнання, силоси, ковшові елеватори, конвеєри з електричною коробкою управління, агроплівки, гофропластик для упаковки, концентрати і комбікорми для тваринництва, птахівництва, безпечне скло для автотранспортних засобів, кольчужні печатки, вина ТМ «Токай» тощо. Угорські підприємці виявили зацікавленість в експорті та імпорті зернових культур, в експортних поставках продукції з рису та імпорті цукрового буряку.

З української сторони у зустрічі взяли участь керівники та представники 11 підприємств і фермерських господарств, які зацікавлені в експортних поставках зернових культур, продукції машинобудування і лісопереробної промисловості, в імпорті холодильного обладнання для харчової промисловості, оптових поставках вин. Засідання українсько-угорської бізнес-зустрічі відбулося у Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті.