весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/19/mati_z_donkoyu_obpekli_kincivki.htm
Мати з донькою обпекли кінцівки через невміння поводитись з вогнем! Вчора, 18 травня, у селі Першотравневе, Долинського району, порушення 24-річною господаркою та її 56-річною матір'ю правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення стало причиною пожежі 1,5 кв м домашніх речей у житловому будинку. Жінок з опіками нижніх кінцівок І та ІІ ступенів госпіталізовано до Долинської центральної районної лікарні.

Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області. За інформацією прес-служби, з 9.00 18 травня по 9.00 19 травня 2009 р. надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

18.05.2009 м.Кіровоград, Ленінський район, вул. Кропивницького: місцевими жителями під час проведення земляних робіт виявлено снаряд часів Великої Вітчизняної війни. Групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУМНС в області знайдений боєприпас вилучено та вивезено у безпечне місце до с.В.Байраки Кіровоградського району. Знешкодження снаряду піротехніки запланували на 19 травня поточного року.

18.05.2009 м.Олександрія: підрозділом пожежно-рятувальної служби міста надано допомогу по відкриванню дверей квартири.