весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/19/kirovogradski_vjazni_stvorjat_plakat.htm
Кіровоградські в'язні створять плакат, який вплине на епідемію ВІЛ. Поки весь світ відзначає день пам'яті людей, які померли від СНІДу, засуджені Кіровоградської виправної колонії №6 вирішили зупинити розповсюдження вірусу. Приєднавшись до всеукраїнської акції «Зупини відлік» ВІЛ – інфіковані в'язні створять інформаційний плакат, який буде закликати до вжиття конкретних заходів, які унеможливлять інфікування вірусом. Протягом багатьох років кожну третю неділю травня мільйони людей по всьому світу відзначають день пам'яті людей, які померли від СНІДу.

Третій рік поспіль ВІЛ – інфіковані засуджені Кіровоградської виправної колонії №6 проводять власні заходи приурочені цій даті – про це «весь Кіровоград» повідомив Володимир Бочаров-Туз. Цей рік не став виключенням. Але цього року активісти групи взаємодопомоги для ВІЛ-позитивних ув'язнених «Надія+» вирішили створити, те, що зможе реально вплинути на подолання епідемії, те, що буде «говорити» і після закінчення дня пам'яті. Свій вибір вони зупинили на створенні «красномовного» плакату, який буде містити чіткий профілактичний заклик.

Для досягнення мети на початку травня було розроблено положення «Про проведення конкурсу плакатів, серед засуджених Кіровоградської виправної колонії №6». Документ передбачає умови, механізми та критерії проведення конкурсу. До участі в конкурсі допускаються лише засуджені, які власними руками створять плакат. Для визначення переможця було створено експертну комісію до складу якої увійшли як представники неурядових організацій так і адміністрації установи виконання покарань. За рахунок додатково залучених ресурсів кращій плакат буде розтиражовано та розповсюджено.

Тож 23 травня під час акції в Кіровоградській колонії №6 буде визначено переможця.