весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/18/vlada_u_kirovogradi_namagayetsja.htm
Влада у Кіровограді намагається зірвати візит Олега Тягнибока. Напередодні з'їзду Всеукраїнського Об'єднання «Свобода», завтра, 19 травня 2009 року Кіровоград відвідає голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

За інформацією сайту "весь Кіровоград" у програмі перебування Олега Тягнибока у Кіровограді лекція в одному з університетів яка має назву «Революція на граніті», а також прес-конференція для засобів масової інформації в Прес-клубі реформ яка відбудеться о 15.00 (адреса: вул.. Островського, 2, корпус 2, офіс 8), та зустріч з жителями міста в приміщенні актового залу Кіровоградського кібернетично-технічного коледжу.

Тим часом, за словами голови обласної організації ВО «Свобода» Олександра Ромащенка, влада працює з навчальними закладами, попереджуючи про неприпустимість жодних лекцій Олега Тягнибока у Вузах. Крім того Кіровоградській обласній організації ВО «Свобода» було відмовлено у проханні оренди актового залу бібліотеки, де зазвичай проводяться зустрічі активу.

«Вечері 15 травня 2009 року я отримав від адміністрації Кіровоградського кібернетично-технічного коледжу телефонограму про так звані форс-мажорні обставини, які спіткали коледж. Зважаючи на ситуацію, яка складається я мушу офіційно заявити, що у разі зриву зустрічі Олега Тягнибока з жителями міста, Кіровоградська обласна організація ВО «Свобода» буде змушена перекрити рух по вул. Карла Маркса та знімає з себе відповідальність за дії прихильників партії розлючених нерозумними, провокаційними кроками влади, яка наполегливо радить Кіровоградського кібернетично-технічного коледжу зірвати вищевказану зустріч», - повідомляє голова Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода» Олександр Ромащенко.