весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/18/virobnictvo_harchovih_produktiv_ta.htm
Виробництво харчових продуктів та напоїв збільшилося! Обсяги промислового виробництва у квітні порівняно з березнем 2009р. збільшились на 1,8%, - повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській облсті.

Найбільше зростання спостерігалось у хімічній та нафтохімічній промисловості (у 2,1 раза), легкій промисловості (на 68,8%) та машинобудуванні (на 28,5%).

Водночас спостерігалось зниження темпів виробництва у квітні поточного року порівняно з квітнем 2008р. (на 35,2%), що суттєво вплинуло на зменшення цього показника за 4 місяці (індекс промислової продукції становив 63,9%).

У виробництві харчових продуктів та напоїв за період з початку року вдалося збільшити обсяги продукції на 1,9%. Зріс випуск олії соняшникової нерафінованої на 13,4 тис.т, круп – на 0,7 тис.т, виробів кондитерських з цукру, включаючи білий шоколад, без вмісту какао – на 0,2 тис.т, горілки, інших міцних спиртових напоїв – на 63,5 тис.дал.

Поряд з цим, значне зниження зафіксовано у виробництві молочних продуктів та морозива, м'яса та м'ясних продуктів, а саме: свинини свіжої (парної) чи охолодженої – на 75,4%, сирів жирних – на 62,2%.

Відсутність замовлень та ринків збуту, нестача сировини та обігових коштів, нестабільність у банківській системі позначились на показниках роботи у провідних галузях промисловості. Найбільше зниження зафіксовано у машинобудуванні (на 70,2%), металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів (на 60,1%).