весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/18/na_kirovogradshini_pracyuvatime_zhitlovokomunalna.htm
На Кіровоградщині працюватиме житлово-комунальна інспекція! Головне її завдання - контролювати якість роботи відповідних організацій. Особливо уважно інспектори перевірятимуть підприємства, які знаходяться в оренді та надають послуги за економічно необґрунтованими тарифами. На нараді в облдержадміністрації, де обговорювали проблеми житлово-комунальної галузі, представили начальника новоствореного органу. Ним став Сергій Снісаренко, - повідомляє канал "Кіровоград".

Нараду розпочали не з церемонії призначення, а з обговорення нагальних проблем житлово-комунального господарства. Сьогодні якість послуг цієї галузі бажає кращого – наголосив голова облдержадміністрації Василь Моцний. Саме для того в області і прийнято рішення створити житлово-комунальну інспекцію.

Представляв керівника новоствореної обласної інспекції Сергій Зімін – начальник Держжитлокомунінспекції України. Згідно наказу профільного міністерства на цю посаду призначено Сергія Снісаренка.

Сергій Снісаренко закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування. Розпочинав свою трудову діяльність начальником відділу обласного об'єднання водопровідно-каналізаційного господарства «Дніпро-Кіровоград». Пізніше працював начальником управління житлово-комунального господарства в області. Тож з проблемами галузі знайомий добре.

До грудня місяця цього року кадровий склад обласної інспекції налічуватиме 4 особи. До кінця року Сергій Зімін пообіцяв розширити його до 13 чоловік. Він же і розповів, що входить до повноважень інспекторів.

Обов'язково перевірятимуться ті підприємства, які переданні в оренду та мають економічно необґрунтовані тарифи. А також ті, що потребують великих витрат питної води. З початку своєї діяльності інспекція провела 37 перевірок у різних областях. Стан житлово-комунального господарства в державі Сергій Зімін охарактеризував, як ганебний. Говорить: майже у кожній області проблеми однакові. Тож сподівається, що до наведення порядку у цій галузі долучаться і громадські інспектори. Ними можуть стати фахівці, які мають вищу технічну освіту та бажання здійснювати житлово-комунальний контроль на громадських засадах.