весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/18/dlja_muziki_i_poeziyi_kordoniv_ne.htm
Для музики й поезії кордонів не існує! Для музики, поезії й любові кордонів немає – це довели гості з Москви, за участі яких пройшов творчий вечір в музеї Олександра Осмьоркіна. Він був організований обласною організацією Руського руху України та Кіровоградським земляцтвом міста Москви. Стало можливим проведення цього заходу і завдяки обласній раді, - повідомляє канал "Кіровоград".

Країни-сусідки Україна й Росія пов'язані багато чим, переконані організатори творчого вечора. Але найтіснішим цей зв'язок роблять переплетені людські долі. Головна героїня творчого вечора поетеса Анна Баканова-Подурець родом з Новомиргорода. Але вже багато років її домівка має московську прописку. Все ж клаптик рідної землі у серці України не дає спокою. Сюди жінка приїздить майже щороку. Цього разу з нею приїхали й донька та онуки. Уся ця родина має здобутки у різних видах мистецтва. Тому й був привід влаштувати не просто зустріч земляків, а творчий вечір.

Більшість віршів, прочитаних поетесою про різні, але ніжні почуття до свого Новомиргорода, Кіровоградщини й України загалом. Анна Баканова-Подурець помандрувала світом. Каже бачила багато гарних місць. Але жодне так глибоко душі не вразило. Шанувати своїх прадідів навчила й доньку. Дипломант міжнародних конкурсів, солістка Москонцерту й театрально-оперної студії «Київська Русь» хоч і з акцентом, а все таки гаряче співала й українських пісень.

Насправді, серед гостей вечора було ще багато тих, для кого Росія стала другою Батьківщиною. Прийшли й ті, хто живе в Україні, але коріння має в сусідній державі. Єднає усіх одне – бажання підтримувати братерські стосунки. Адже визначити, чи не має родове дерево представників цих двох слов'янських народів сьогодні напевно вже не може ніхто, зауважила голова обласної організації Руського Руху України Валентина Бажан.